Daruji Misfit Shine

Přesně před rokem jsem si koupil ten nejelegantnější chytrý krokoměr na světě, Misfit Shine.

Tady je objednávka – doma (kde budu za necelý měsíc, k tomu se ještě dostaneme) mám daňový doklad.

Mnozí tuhle elegantní placičku považují za ten nejlepší gadget ve své kategorii. Proč?

 1. Nemusí se nabíjet; baterie v něm (jedna z nejpoužívanějších a nejlevnějších na trhu) vydrží nabitá půl roku při denním používání.
 2. Obsahuje cool technologie, např. diody v nanootvorech tak malých, že je zhasnuté vůbec nevidíte a nedostane se k nim ani molekula vody, tj. můžete si s náramkem vesele plovat, potápět se až do 50 metrů nebo tančit v dešti či zpívat ve sprše.
 3. Měří spánkovou aktivitu včetně informace o délce hlubokého spánku. Spánek rozpozná automaticky; žádné mačkání čudlíků není nutné, čímž se dostáváme k:
 4. Nemá čudlíky! Ovládá se poklepem.
 5. Umí měřit i jiné aktivity, než chůzi a běh. Např. jízdu na kole. A tobě už pracuje fantazie, takže si měř, co chceš.
 6. Je opravdu elegantní. Existuje k němu celá řada módních doplňků jako např. kožené i sportovní náramky, klipy či náhrdelník. Narozdíl od nemotorných hrubostí typu Nike FuelBand můžeš se Shine zářit i ve společnosti.
 7. Páruje se pomocí Bluetooth 4.0, takže nijak zvlášť nevybíjí sebe, tebe ani telefon.
 8. Umí chytře budit v té správné fázi spánku. Už nikdy nebudeš groggy.

Proč Misfit posílám do světa?

 1. Shining misfit jsem i bez náramku.
 2. Znám své trasy jako své boty a mám i díky Misfitu odhad, kolik jsem toho naťapal.
 3. Použil jsem ho jen jednou jedinkrát, asi na týden (je tedy jako nový a i baterie má před sebou pravděpodobně ještě pár měsíců životnosti), ale neokouzlil mě, nějak jsme se minuli. Jsem milovník a vlastník krásných švýcarských hodinek, Misfit na dálku vypadá jako něžné dámské orloje. Nehodíme se k sobě.
 4. Rok jej mám v originálním obalu jen tak v poličce, měl by raději někomu dělat radost na zápěstí. Nebo na noze. Nebo na klopě.
 5. Nebaví mě prodejní inzeráty a aukce.
 6. Chci trošku otestovat a proškolit Twitter komunitu – viz níže.

Svůj Misfit Shine daruji zdarma. Tj., peníze za něj nechci. Přesto se bude jednat o transakci, barter, kšeft bez přívlastku špinavej.

 

Co pro získání Misfitu musíš udělat

Všímám si na Twitteru opakovaně situací, kdy řada jedinců nesdílí něco, co si uzurpují, šušňí a maškrtničí jen sami pro sebe. Nelíbí se mi to a dělám přesný opak, posílám do světa každou fajn možnost, na kterou narazím a mám radost, když tím někoho potěším. A proto vyhlašuji následující pravidla:

 1. Retweetneš můj původní tweet s touhle nabídkou. Nemáš Twitter? Poraď si. BTW, nemusíš mě followovat.
 2. Jako odpověď (reply) na ten tweet mi pošleš svůj přiběh, v němž vylíčíš, proč bych měl Misfit Shine darovat právě tobě. Nevejde-li se ti Story of your life do tweetu, blahopřeji – pošli link na svou delší historku kdekoli na webu.

To je celé. Šťastnou výherkyní či happy winnerem se stane ten, kdo bude mít nejlepší příběh. Hodnotím to já. A nebojte se, málokdo příběhům rozumí líp.

Svůj MIsfit mám cca 1000 km daleko, v Česku. Tam budu až v pátek 13. února. Soutěž proto trvá až do půlnoci onoho dne. (Tím, že tuhle informaci nevytučňuji a zmiňuji ji až na konci delšího textu, zvýhodňuji právě tebe, za to, že umíš číst a ne jen konzumovat krátké dávky písmenek.) Během následujícího víkendu se pak se zvítězivším příběhářem či vítěznou storytellkou domluvím na předání. Čím lepší bude příběh, tím pravděpodobnější bude setkání osobní.

Hodně štěstí!

Trackbacks

 1. […] Přístroj mě ale posléze přestal bavit. Aplikace nebyla ani zdaleka tak vydařená, jako ta od Jawbone, navíc ten nešťastně malý profil “ciferníku” vypadal, jako kdybych nosil dámské hodinky. Prostě a jednoduše, s Misfitem jsme si nesedli. Ležel mi pak doma nepoužívaný několik měsíců, až mi to bylo líto, a tak jsem vymyslel soutěž, o které čtenáři Pozorného konečna dobře vědí. […]